O nas

Obsługa

Oknaaluminiowe.pl to innowacyjny projekt obsługi klientów indywidualnych w zakresie aluminiowych rozwiązań dla domu. Inspiracją stały się dla nas współczesne trendy architektoniczne zakładające m.in. tworzenie okien i drzwi o dużych gabarytach i skomplikowanych kształtach, które coraz częściej wykluczają zastosowanie rozwiązań z PCV i drewna.

Aluminium dzięki nowoczesnym technologiom idealnie nadaje się do tworzenia energooszczędnych budynków urzeczywistniających najbardziej śmiałe wizje projektantów i użytkowników.

 

W naszym salonie zobaczycie Państwo przykładowe realizacje stolarki aluminiowej w rzeczywistej wielkości. Naszą misją jest profesjonalna obsługa klientów na każdym etapie współpracy, poczynając od przekazywanych przez doradców informacji, poprzez dobór rozwiązań, ich produkcję i montaż, kończąc na opiece po sprzedażowej i serwisie.

o-nas
gwarancja

Najdłuższa gwarancja

Wykonywane przez vertoli.pl produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne oraz zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Gwarantem niezawodności i najwyższej jakości szeroko pojętej stolarki aluminiowej są czołowi producenci podzespołów służących do produkcji i montażu.

Gwarancja przyznawana na podzespoły i produkty końcowe marki vertoli.pl obejmuje nie tylko najdłuższy na rynku okres, ale również najszerszy zakres! Co więcej, systematyczne przeglądy okresowe przeprowadzane przez Autoryzowanych Monterów mogą wydłużyć ten okres o kolejnych kilka lat!